2016-04-13 Znamy wyniki XII konkursu #Fizbit, edycja 2015/2016! Szczegóły poniżej, gratulujemy uczestnikom świetnych programów!
więcej


Konkurs 12. (2016)

1. miejsce: Kilkao Jua .zip
(Michał Dembny, Krystian Skibiński, Łukasz Nowak)
2. miejsce: BaryonsDIY (.zip) (Paweł Czelusta)
3. miejsce: Elementa [graj] (Kajetan Niewczas)
Mastermind .zip (Łukasz Parzybut)

Konkurs 11. (2014)

1. miejsce: Akademia (Adrian Tadla)
1. miejsce: Raspberry Open Electronics
(Maciej Lewicki, Michał Naskręt)
2. miejsce: Diffusion Aggregated Snow (Wiktor Chojnacki)
3. miejsce: Porosum Tube (Kajetan Niewczas)
DLA Unity3D (Paweł Grabinski)
Zwroty SP 500 (Grzegorz Kotkowski)

Konkurs 10. (2013)

1. miejsce: Interactive Lab (Mateusz Bancewicz)
2. miejsce: Remote Robot Drive (Maciej Lewicki)
3. miejsce: Krótka Historia fizyki (Michał Naskręt)
Wahadło podwójne (Piotr Kopszak)
Królik (Piotr Olkiewicz)
MandelbrotCL (Mateusz Łukasik)
Rzut Ukośny (Kajetan Niewczas)
Planetarium (Kajetan Niewczas)
DLA3D, Lasy (Grzegorz Kotkowski)

Konkurs 9. (2012)

1. miejsce: QtBlueSky (Piotr Polesiuk)
3. miejsce: Zakład Fizyki Nanostruktur (Michał Naskręt)
Astrolab (Paweł Biernacki)
Perkolacja (Piotr Olkiewicz)
Skfmd (Wojciech Kluczka)


Konkurs 8. (2009)

1. miejsce: LBS (Jakub Poła)
wyróżnienie: Hos (Jakub Stępień)
wyróżnienie: Ode (Sebastian Szkoda)


Konkurs 7. (2006)

1. miejsce: Real 3D Cloth (Mateusz Kula)
2. miejsce: Słonecznik (Piotr Nyczka)
3. miejsce: Trebuchet (Bartosz Dobrzycki)
Koralik (Grzegorz Pamuła)
Predator-Prey (Mateusz Kula)
Triple Pendulum (Mateusz Kula)


Konkurs 6. (2005)

1. miejsce: Katapulta (Bartosz Dobrzycki)
JednaBabaDrugiejBabie (Piotr Nyczka)
Edytor (Adam Dmoch, Marek Furman)


Konkurs 5. (2004)

1. miejsce: Hydro-Dynamica (Maciej Matyka)
2. miejsce: Wahadło (Artur Kobyliński, Marek Kuźmicki)
3. miejsce: Convection (Bartosz Dobrzycki)
3. miejsce: IonCryst (Patryk Kałużny)
wyróżnienie: Komiwojażer (Marek Kuźmicki)
Korki uliczne (Patryk Kałużny, Bartosz Dobrzycki)
Fraktalotron (Piotr Nyczka)
Ising (Marcin Krystek)
Planety (Krzysztof Olszewski)


Konkurs 4. (2003)

1. miejsce: Flight (Daniel Niewieczerzał)
2. miejsce: Soft Body Simulator (Maciej Matyka)
3. miejsce: Fraktale (Marek Kużmicki)
wyróżnienie: Fala 3D (Paweł Rabski)

Konkurs 3. (2002)

1. miejsce: Waves (Maciej Matyka)
2. miejsce: Atraktor (Daniel Niewieczerzał)
wyróżnienie: Studio (Kamil Trojan)
wyróżnienie: Life (Jarosław Jaworski)
Ruchome Piaski (Maciej Matyka)
Dyski (Przemysław Kulik)
Lissajous (Marek Mandat) wersja online


Konkurs 2. (2001)

2. miejsce: EFD (Piotr Brzeski)
3. miejsce: Fluid (Maciej Matyka)
wyróżnienie: Model Isinga (Arkadiusz Krygier)
FFT (Paweł Rabski)


Konkurs 1. (2000)

1. miejsce: Spektruś (Mikołaj Pytel)
2. miejsce: Supermarket (Krzysztof Kurnicki)
3. miejsce: Ocean i Rzut Ukośny (Krzysztof Bosak)



Chcesz się dowiedzieć o nowych edycjach Fizbit? Dołącz do nas:


Instytut Fizyki Teoretycznej
Organizacja: Maciej Matyka
Oprawa graficzna: Magdalena Saramak